• Ново
XIAOMIN MZ-012 2.4 G 1200 DPI Безжично Полнење Оптички Глушец со 3 Порти USB HUB/Полнење Клупа Трајни (Боја : Сина)

XIAOMIN MZ-012 2.4 G 1200 DPI Безжично Полнење Оптички Глушец со 3 Порти USB HUB/Полнење Клупа Трајни (Боја : Сина)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

2.4 GHz безжична батерија глушец со USB ХАБ, ефективна растојание 10m. 2. 2 x AAA Алкална Батерии или 2 x AAA Батерија Батерии (Батерии не се вклучени).USB ХАБ проширување, plug and play : - 3 ЦЕНТАР пристаништа. - 1 брзо полнење порта. - Размена на податоци и 3 C производи полнење во едно.Страна со назад и пред копчиња.погодно за web пребарување и ресурси.Двете раце се на располагање.Автоматски прилагодете го заштеда на енергија функција. 1. 2.4 GHz безжична батерија глушец со USB ХАБ, ефективна растојание 10m.2. 2 x AAA Алкална Батерии или 2 x AAA Батерија Батерии (Батерии не се вклучени).3. USB ХАБ проширување, plug and play : - 3 ЦЕНТАР пристаништа. - 1 брзо полнење порта. - Размена на податоци и 3 C производи полнење во едно.4. Страна со назад и пред копчиња.погодно за web пребарување и ресурси.5. Двете раце се на располагање.6. Автоматски прилагодете го заштеда на енергија функција.7. Безжична Фреквенција : 2.4 GHz8. Работен напон : 3.0 V9. Работат на струјата : 8m A на бела површина.15m A на црна површина.10. Позиционирање : Optical11. Максимално забрзување : 14 инчи/секунда.12. DPI : 1200 DPI.

За производот

Слични предлози