• Ново
YUDODO Мачка Ранец Превозникот Јасно Мали домашно Милениче Мачка Куче Превозникот Пред Ранец за Мачка Зајакот Мали Животни Дише Мрежа Лесни Милениче Ранец за Патувањ

YUDODO Мачка Ранец Превозникот Јасно Мали домашно Милениче Мачка Куче Превозникот Пред Ранец за Мачка Зајакот Мали Животни

DEN 575.52
Износ
Во продавницата.

Домашно МИЛЕНИЧЕ РАНЕЦ ДИМЕНЗИИ & СТРУКТУРА : 16.93 во*8.3 во*11.5 во.Миленичиња ранец превозникот доаѓа со патент мрежа(11.5 во* во 9.45).На памучна подлога беше спроведен во дното на домашно милениче мачка превозникот.Од страна на куче, мачка јасно ранец е џеб кои може да се користи за да се одржи една чаша вода или мобилен телефон.ЈАСНО & ТРАЈНИ МАЧКА ПРЕВОЗНИКОТ : Ова куче превозникот е јасно, издржлив, лесен, помеки и водоотпорен.Транспарентен милениче ранец е лесно да ги споделите со домашни миленици види надворешниот свет, или да се покаже вашиот симпатична миленичиња до други.ДИШЕ и БЕЗБЕДНОСТА на КУЧЕ РАНЕЦ : Тркалезна метална отвори која на задната страна на домашно милениче мачка ранец превозникот и решетката со патент може да понуди домашни миленици удобно и дише простор.Безбедноста јака тока е во прилог на внатрешноста на ранец.ОДЛИЧНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ПРЕВОЗНИКОТ : Дизајниран за максимална удобност и комфор за вас и вашето домашно милениче додека пешачење, патување, возење велосипед или да го однесете вашиот најдобар пријател на ветеринар, или се случува на прошетка во паркот.ПОГОДЕН за домашни МИЛЕНИЧИЊА ГОЛЕМИНА : Одговара за 2- £ 10 куче, мачка и зајакот bunny, исто така погоден за мали миленичиња како што хрчаци.Достапни во 9 Бои – Црна, Розова, Сина, Сива, Цијан, Црвена боја.

За производот

Слични предлози