• Ново
Yshdavzhe Жени Реално Вистински Фокс Крзно Beanies Шапка Девојки Природни Вистински Рекс Зајакот Крзно Skullies Капа

Yshdavzhe Жени Реално Вистински Фокс Крзно Beanies Шапка Девојки Природни Вистински Рекс Зајакот Крзно Skullies Капа

DEN 1071.36
Износ
Во продавницата.

☀Материјал : Направен од високо-квалитет вештачки mink/fox кожа/синтетичко крзно; внатре е исполнет со природен памук обвивка.Таа се чувствува многу добро, дебели и топли.Тие се многу меки и нема ништо потопол од природно крзно.Чувајте ги главата и ушите топло. ☀Дизајн : плетење технологија на шапка доаѓа од исклучителна вештини на нашите работници.Постои појас тока внатрешноста на mink шапка за да ви даде подобро искуство.Можете да ја прилагодите кожа капа според вашата глава форма. ☀Стил : Ако сакате да остане модерен и во ладно време, ова е најдобриот капа за вас.Ефективна ладно заштита;-мора да има додаток за ладни зими.Ова е исто така многу погодни како подарок од млади до стари, секој ќе љубов оваа зима шапка. ☀Удобно : На врвот на капа е вткаена од високо-квалитет mink крзно.Тоа е краток и топло, топло, удобно и лесно да се носат.Тоа може да ги покрие ушите и го блокира ладно.Наредени со дише руно, нежно да се косата, удобно на допир. ☀Повод : Можете да ја користите оваа крзно капа на различни прилики.На пример, купување, скара, куче одење, забава, итн.Тоа е супер меки и изгледа луксузно.Впечатлива, ќе добиете многу комплименти.Тоа опфаќа и доволно да ги задржи вашите уши топло, нема проблем.

За производот

Слични предлози