• Ново
Tennsco BPB-48-24-OYS Масовно Складирање Палубата Ниво за Масовно Складирање Багажник, 2 Засилувања, 4150 Lbs Капацитет, 48 Ширина, 24 Должина, Од 3-5/8 во Височина, Остриги

Tennsco BPB-48-24-OYS Масовно Складирање Палубата Ниво за Масовно Складирање Багажник, 2 Засилувања, 4150 Lbs Капацитет,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

2 Засилувања. 4.150 Lbs Капацитет.Остриги.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Решетката има полица капацитети помеѓу 2,150 и 4,150 кг (во зависност од полица големина).Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

За производот

Слични предлози