• Ново
IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy А5 2017 Случај Сјајна Кристал Дијамант Искра Bling Сјајот Паричник со Држачот на splice Стп Кожа Shockproof Магнетни Флип Заштитна Маска Случај,sliver

IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy А5 2017 Случај Сјајна Кристал Дијамант Искра Bling Сјајот Паричник со Држачот на

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

Compitable Модел : Samsung Galaxy А5 2017. Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој Кожен паричник случај.Луксузни Кожни материјали,со мека TPU внатрешна случај кој ќе го заштити вашиот телефон добро.Камерата исечок,полнач,и микрофон отворен за олеснување на пристапот.Функција : Специјално дизајнирани Компатибилен со Samsung Galaxy А5 2017. Го заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Уникатен стил и сликарство decorade вашиот телефон повеќе модата и се најдобро.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Издржливи СТП кожа материјал,со Мека TPU внатрешна случај кој ќе не боли вашиот телефон.Може да се превртува за да се Залагаме за лесно прегледување.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

За производот

Слични предлози