• Ново
SEWACC 30pcs Леплив Восок Печат Налепници Ви Благодариме Потпис Дизајн Восок Печат Печат Плик Печат Печат Налепница Восок Печат Налепници за DIY Занает Бележник Подарок

SEWACC 30pcs Леплив Восок Печат Налепници Ви Благодариме Потпис Дизајн Восок Печат Печат Плик Печат Печат Налепница Восок

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Може да се користи за да ги красат плик или картички дека сакате да го даде на семејството или пријатели.Оган лак восок својот ретро стил и го прави вашиот картички повеќе импресивен.Едноставен, но класичен, со мала тежина, убав декор за вашите работи, количината е доволно да се користи.премијата и еколошки материјал, не е лесно да избледи, лесни за кора и се држи со двострано налепница.Погодни за украсување занаети, рака книга, писмо хартија, подарок кутија, багаж и така натаму.Опис на Овие декоративни запечатување налепници се направени од високо квалитетни материјали.Налепници со благодариме стил, повеќе ретро атмосфера да envelops или занаети декорација.Мала тежина и лесен за кора, убав избор да се држиме за картички и примачот ќе биде импресиониран од тоа.Карактеристики - Боја : Мешана Боја.- Материјал : Восок.- Големина : За 3. 00 X3. 00 X0. 20cm/ 1. 18 X1. 18 X0. 08inch.- премијата и еколошки материјал, не е лесно да избледи, лесни за кора и се држи со двострано налепница.- Едноставен, но класичен, со мала тежина, убав декор за вашите работи, количината е доволно да се користи.- Може да се користи за да ги красат плик или картички дека сакате да го даде на семејството или пријателите.- Погодни за украсување занаети, рака книга, писмо хартија, подарок кутија, багаж и така натаму.- Оган лак восок својот ретро стил и го прави вашиот картички повеќе импресивен.Пакет Вклучувајќи го и 30 x налепници.

За производот

Слични предлози