• Ново
WjDmY Слушалки USB 7.1 Опкружувачки Звук Вибрации Игра Gaming Headphone Компјутер Слушалки Слушалка Headband со Микрофон HiFi Слушалки (Боја : A) (Боја : Б)

WjDmY Слушалки USB 7.1 Опкружувачки Звук Вибрации Игра Gaming Headphone Компјутер Слушалки Слушалка Headband со Микрофон

DEN 2542.08
Износ
Во продавницата.

7.1 канал, слушање да се направи разлика на локацијата, направени за играчот.Користење на двојно-шуплина мулти-слој воздух амортизацијата технологија, звук на проток поминува низ него, одложување на ехо, стерео звукот на каналот, како и ефикасно проширување на звук.Седум кружни дишење светлосни ефекти, црна жица mesh со злато, жица, зрачат со светлина.Голем earmuffs се направени од високо-крај протеини кожа.На earmuffs се полни со инертен мемориска пена.Текстурата е мека и нежна, и звучна изолација ефектот е одличен.На три процеси може да ја подобри текстурата, а истовремено обезбедувајќи убавина, и континуирана ригорозни тестирање (како константна температура и влажност експерименти) може да се обезбеди дека пред зрак има посебен отпор на пот и корозија.Слушалка материјал : plastic Plug дијаметар : USBHeadphone излез извор : PCCable должина : 190cm Headset категорија : активни намалување на шумот слушалки игра headset Microphone или не : со microphone Wearing метод : уво protection Headset тип : wired Earphone приклучок тип : USBBy жица : Yes Applicable музика тип : ACG анимација игра контрола type Impedance : 32 ΩSensitivity : 100d B / MWFrequency одговор опсег : 20-20000hznotes Due да различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Горенаведените податоци се добиени преку внатрешно мерење.Конкретната употреба малку варира во зависност од животната средина и опрема.

За производот

Слични предлози