• Ново
Виски Кутија Запечатување Лента 355, Јасно, 36mm x 50m, Поединечно Завиткани во Склопот Пакуваат

Виски Кутија Запечатување Лента 355, Јасно, 36mm x 50m, Поединечно Завиткани во Склопот Пакуваат

DEN 538.32
Износ
Во продавницата.

Екстра здрав полиестер поддршка отпорен на триење, влага и scuffing за траен задржете.Лепило стапови брзо да спектар на материјали, вклучувајќи ги и оние со високо рециклираната содржина.Сигурно се затвора двојно и тројно ѕидови брановидни krabičkách и fiberboard.Располагање со прилагодено печатење за безбедност и/или брендирање.Обезбедува висок квалитет, во согласност перформанси со лесно да се развивам.Виски Кутија Запечатување Лента 355, еден од најдобрите изведувачи во нашата Магарешки полиестер линија на ленти, безбедно затвора двојно и тројно ѕидови брановидни krabičkách, вклучувајќи ги и оние со високо рециклираната содржина, заштеда на време и намалување на затворање неуспеси На полиестер поддршка отпорен на влага, триење и scuffing да се одржи силна текот на превозот процес Магарешки Кутија Запечатување Лента 355, еден од најдобрите изведувачи во Магарешки полиестер линија на ленти, безбедно затвора двојно и тројно ѕидови брановидни krabičkách, вклучувајќи ги и оние со високо рециклираната содржина, заштеда на време и намалување на затворање неуспеси.На полиестер поддршка отпорен на влага, триење и scuffing да се одржи силна текот на превозот процес.

За производот

Слични предлози