• Ново
HUAANIUE Бебе/Дете Момче Костим за капење Rashguard Бански Долг Ракав Еден-Парче

HUAANIUE Бебе/Дете Момче Костим за капење Rashguard Бански Долг Ракав Еден-Парче

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Polyamide + Elasthanne.Патент затворање. 80% Polyamide + 20% Elasthanne.Патент на предната за лесно се стави на и исклучување. 4-начин се водат ткаенини; Кожа-friendly; Брзо сушење.UPF 50+ заштита од сонце.Рака мие; Висат сува.За лесно и исклучување.Патент размавта може да се заштити вашиот детето вратот од chaffing.Печатени со високо-квалитетна технологија, да ги задржи боја.Направи вашето бебе изгледа симпатична во тоа.Големина : 3-4 T | Боја : Кит Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За производот

Слични предлози