• Ново
X-DREE 10Pcs AC250/125V 5A 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Црна KW12-12(10Pcs AC250 / 125-V 5A 3 Terminali Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Нерон KW12-12

X-DREE 10Pcs AC250/125V 5A 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Црна KW12-12(10Pcs AC250 / 125-V 5A 3 Terminali

DEN 231.36
Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : 10pcs x Микро Граница Вклучите; Модел : KW12-12; Главна Боја : Црна,Сребрена на Ѕвонење.71"; Номинална Напон : AC 250 V125 V(Lunghezza leva : 18mm / 0,71' '; Tensione nominale : CA 250 V125 V. Акција брз, висока чувствителност и мали оперативни мозочен удар.Modello : KW12-12; Colore principale : ner_o, tono argento Modulo ди contatto : 1 NO 1 NC; Certificazione : CE, CCC, УЛ, VDELunghezza leva : 18mm / 0,71' '; Tensione nominale : CA 250 V125 VMax.Опис на Spanish10 Pcs AC250 / 125_V 5 A 3 Terminali Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Нерон KW12-12 Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo; peso netto : 24g Contenuto della confezione : микро interruttore ди finecorsa da 10 pz. Висока сигурност,висока ефикасност и долг животен век.Лост Должина : 18mm/0.Corrente : 5 A; Dimensioni : 20x10x6mm / 0,79' 'x0.Струја : 5 A; Големината на Телото : 20x10x6mm/0.24' '(L * W * T).100 Mohm(500 V DC)Механички Живот : 1,000,000 Контакт Тип : SPDT 1 NO 1 NC(Еден)Главни Боја : Црна,Сребрена Tone Rated Струја : AC250/125 V (оценка само за resistive оптоварување) Max.Corrente : 5 A; Dimensioni : 20x10x6mm / 0,79' 'x0.24' '(L * W * T).25 Mohm Insulation Отпор : Мин.

За производот

Слични предлози