• Ново
Бебе Носот Морон, Родени Носната Aspirator, Бебе Носната Шуплина Почиста, Нос Aspirator да се Отстрани Родени и Младата Носната Слуз, Погоден за Бебиња на Возраст од 0-5

Бебе Носот Морон, Родени Носната Aspirator, Бебе Носната Шуплина Почиста, Нос Aspirator да се Отстрани Родени и Младата

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

【 НЕЖНО, БЕЗ ПОВРЕДА на НОСОТ 】 пред крајот на ова бебе носната aspirator е дизајниран со сферични совет, што нема да му наштети на бебето носната слузница кога се користи.Со својата мека и компактен силикони млазницата, тоа лесно може да се отстрани на детето слуз депозити. 【 УДОБЕН ОПЕРАЦИЈА 】 производот е направен од PP и силиконски материјал, кој е сигурен во употреба.На вшмукување моќ на носната aspirator може да се прилагоди.Може да се прилагоди на правото вшмукување моќ да се лесно и нежно отстранете слуз депозити во вашето бебе нос. 【 ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО 】 носната aspirator е монтажни, и нејзините силиконски млазницата може да се отстрани, така што собрани слуз може да се измие со топла сапуница вода.Покрај тоа, силикони млазницата на носната aspirator може да се sterilized за да се обезбеди тоа е чистота и хигиена. 【 ПОМОГНАТ на ВАШЕТО БЕБЕ да ДИШАТ без ПРОБЛЕМИ 】 Ова е мал и исклучителна бебе носната aspirator, која може јасно носот на бебето со отстранување на назален слуз и помогнете им да дишат повторно.Бебињата ќе спиете подобро, и можете да се чувствуваат комотно. 【 ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА 】 ќе ја прими стоката во рок од 15 дена по поставување на цел.Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми.

За производот

Слични предлози