• Ново
Wagan EL4306 Brite-Nite Wayfinder LED Светло LED Светилка LED Фенер со Li-on Батерија, црвена

Wagan EL4306 Brite-Nite Wayfinder LED Светло LED Светилка LED Фенер со Li-on Батерија, црвена

DEN 549.60
Износ
Во продавницата.

Brite-Nite Начин пронаоѓач LED Светло Родени од една компанија која сака на отворено, на Начин пронаоѓач LED Светло, е настан од најдобрите отворено осветлување спроведува; висок интензитет LED Светилка, широк-зрак КОЧАН LED Фенер, и батерија Li-ion батерија. 7 V 1800 m Ah Батерија : Да, Микро-USB USB Излез : 5 V/1А Надополнување на Времето : 2-3 часа Димензии L x W x H : 6.КОЧАН LED Фенер - Кој сигурен и светли Чип На Одборот (КОЧАН) Led диоди, на Фенер е способен за осветлување на вашиот целиот workspace, кампување локација, или вашиот темната ноќ-време во читање на самото место.USB Напојување Банка.На работа или игра, нека Начин пронаоѓач да се доведе на патот.Ротирачкото Магнетно Стенд - На трајни стојат ротира за да се обезбеди светлината е насочена каде што ви треба најмногу.LED Светилка - сигурен и светли 250 лумен зрак на светлина.Лесно се во можност да допрат до 150 M, на dimmable фенерче е совршен за гледање далеку растојанија на високо, или затемнети надолу за до-затворете работа. ) Тежина : 0.

За производот

Слични предлози