• Ново
Inflight Блискиот Исток Авиокомпании 75th Airbus A320 OD-МРТ 1?200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Inflight Блискиот Исток Авиокомпании 75th Airbus A320 OD-МРТ 1?200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

DEN 1230.96
Износ
Во продавницата.

??????. ?? ( CM )? 22.26 ? ( CM )? 17.05. ?? ??????. ??????????????????????????????3 D???????????????????????????????????????????.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1?200 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 22.26 Ширина : 17.05 Големина во ИНЧИ : Должина : 8.68 Ширина : 6.65 ве Молиме Имајте во предвид : Roatable гуми.Turnable Предни тркала.3 D Солидна Антена.Roatable Пропелери.Switchable режим на лет.Доаѓа со Штанд.Ова НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

За производот

Слични предлози