• Ново
КС Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Kyocera-Mita TK5152 TK5152K Црна TK5152C Синозелена TK5152M Магента TK5152Y Жолта ECOSYS M6035cidn ECOSYS M6535cidn ECOSYS P6035cdn 4 Наместите Бојата

КС Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Kyocera-Mita TK5152 TK5152K Црна TK5152C Синозелена TK5152M Магента TK5152Y Жолта

DEN 11016.00
Износ
Во продавницата.

✅ Страница Принос : Црна : 12000 Боја : 10000 го замени TK5152 K TK5152 C TK5152 M TK5152 Y.Компатибилен тонер кертриџ ќе произведува иста количина на страница принос како ОЕМ кертриџ би. ✅Дизајнирани да работат со вашиот печатач за висок квалитет, сигурен резултати секое печатење. ✅ Сите Паметни Материјали бренд производи се поддржани од страна на '100% Квалитетот Задоволство' 1 година гаранција од дефекти во материјалите и изработката, за сите тонер производи.Бесплатна техничка поддршка за сите проблеми и за сите Паметни Материјали бренд производи. ✅ Овие единици се произведени од 100% сосема нов со сите нови делови, вклучувајќи OPC тапани, wiper ножеви, паметен чип и други внатрешни делови, тие се економски алтернатива за скапи ОЕМ ласерски тонер касети. ✅ Компатибилен со Kyocera-Mita Принтери : ECOSYS M6035cidn ECOSYS M6535cidn ECOSYS P6035cdn.

За производот

Слични предлози