• Ново
Безжична Тастатура, 2.4 G и Bluetooth Dual Channel Мулти-Уред Универзален Безжичен Молчи Полна Големина Тастатура, со Таблет Носителот Застане за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР Window

Безжична Тастатура, 2.4 G и Bluetooth Dual Channel Мулти-Уред Универзален Безжичен Молчи Полна Големина Тастатура, со Таблет

DEN 815.76
Износ
Во продавницата.

Молчи Кликнете : целосна големина На тастатурата има 105 кружни исклучете го тонот на копчињата за да креирате некоја тивка околина за вас да се фокусираат на својата работа, и без да влијаат на никого.0 безжична сите-во-едно конекција.Картичка Носителот Стојат Дизајн : На хуманизирано дизајн на лак во облик на каналите, без разлика дали тоа е мобилен телефон или таблет компјутер, може да биде цврсто фиксирани на интегрираниот ритам го задржува идеален читање агол.Кратко притиснете BT1 режим на префрлување копче и неговата индикатор ќе флеш полека покажуваат дека тастатурата е во BT1mode.Земете примачот на одделот за батеријата и вклучете го во USB-порта на компјутер.Тастатура Основните Параметри : метод на Конекција : 2.Место 2 AAA суви батерии во тастатура со точни поларитетот.4) работен USB интерфејс.И можете да го користите производот после тоа.Вклучете ја Bluetooth на вашиот лаптоп.1mm Систем Комбинација IBM или компатибилни апликации на Windows : 2000/XP(X64)/Vista/7/8/10 Mac OS X(Повеќе од V10.0 Безжичен пренос на далечина : 20 милиони или 66 метри опсег на Безжичниот пренос на податоци : 2 Mbps Број на копчиња : 105 Frequengy 2403 85 MHZ 2479.4 G на владата. 20м или 66 метри опсег.Мулти-уред Три-режим Дизајн на Безжична Тастатура : Поддршка 2.85 MHZ Канал : 16 Растојание : 20 милиони Работен напон : 3 V Работат на струјата : 2m A Тастатура копче живот : Повеќе од 10 mllion Тежина : за 0,7 кг Тастатура големина : 389 6x142.BT2 Режим се Однесуваат на BT1 врска инструкции.

За производот

Слични предлози