• Ново
Програмабилни DC Напојување, USB Напојување Интерфејс, Добра Стабилност и Бран Коефициент DC Извор на Енергија за Лаптоп Телефон Поправка(НИ Plug 115V)

Програмабилни DC Напојување, USB Напојување Интерфејс, Добра Стабилност и Бран Коефициент DC Извор на Енергија за Лаптоп

DEN 1219.20
Износ
Во продавницата.

【прилагодливи 】излезниот напон и излез тековната пред се регулирани од страна на енкодер knob и може да биде континуирано прилагодливи помеѓу 0 и номинални вредности. Излезниот напон и излез тековната пред се регулирани од страна на енкодер knob и може да биде континуирано прилагодливи помеѓу 0 и номинални вредности. 【USB напојување интерфејс】Со USB напојување интерфејс, поддршка за PC софтвер за контрола на функцијата, широко се користи во производот стареење, истражување и развој тест, училиште и линија за производство употреба.

За производот

Слични предлози