• Ново
MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Тесла Модел 3 Седан -2021 Фабрика Штекер СП Задните Подигање Капак Highkick Опашка Крило усна

MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Тесла Модел 3 Седан -2021 Фабрика Штекер СП

DEN 2205.60
Износ
Во продавницата.

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Тесла Модел 3 Седан 2016-за Тесла Модел 3 Седан 2016-2021. *Лесен за Инсталација : Нема дупчење или модификации кои што е потребно, овој автомобил спојлер за Тесла Модел 3 е инсталиран со двострано автомобилската лента, која е вклучена во пакетот. *Премиум Материјал : Овој автомобил спојлер за Тесла Модел 3 е направен од висок квалитет и мала тежина 3 K карбонски влакна, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност на избледи и ' рѓа отпорни. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, додадете спортски изглед на автомобилот, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Shippingt над 40 степени).Усогласување позиција и потоа ископирајте го, ставете зависи од паста услови и правилен начин да се инсталира.Ве молиме притискање 20-30 секунди или повеќе кога се залепи и ќе остане сува во 48 часа за најдобар зацврстување резултат.СПЕЦИФИКАЦИЈА : .Материјал : Квалитет на 3x3 мулти-начини вистински карбонски влакна - супер мала тежина и durable Surface Крај : Мулти-слој против УВ висок сјај јасно палто - исчезнат т над 40 степени).Усогласување позиција и потоа ископирајте го, ставете зависи од паста услови и правилен начин да се инсталира.Ве молиме притискање 20-30 секунди или повеќе кога се залепи и ќе остане сува во 48 часа за најдобар зацврстување резултат.

За производот

Слични предлози