• Ново
MKOJU Четка за Чистење на Подот се Притисне за Миење Дом и Кујна Алуминиумска Глава Ротари Сува Куќа Прозорец Wiper Squeegee Рамен Прашина Четка

MKOJU Четка за Чистење на Подот се Притисне за Миење Дом и Кујна Алуминиумска Глава Ротари Сува Куќа Прозорец Wiper Squeegee

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се користи како влажни четка, погоден за сите типови на површината области, вклучувајќи ги и дрвени подови, кујни, ресторани, бањи, гаражи, магацини, канцелариски подови, под софи, подови, плочки. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Пакетот вклучува : 1*четка (со исклучок на експонати)забелешки : 1.Виси дупки на рачката го прават тоа полесно да се складира и полесно да го користите, вие веќе не треба да бидете премногу простор за четка.Тоа не е за еднократна употреба и ви помага да заштедите пари и да се намали отпадот!.Имате пријатен шопинг време.Едноставен за инсталација и отстранување на микрофибер крпа, само да се стави на четка крпа на четка главата, и се држи на четка платно за да ја едниот крај на плочата за да се поправи производот.Оваа четка за чистење е мека, абсорбента, трајни, машина перат и еднократно.

За производот

Слични предлози