• Ново
Ултра-Тенок Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Заградата за Westinghouse WE42UX3200 42 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

Ултра-Тенок Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Заградата за Westinghouse WE42UX3200 42 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Компатибилен Со : Westinghouse WE42 UX3200. Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Тилт Функција : 0� да -10� Степени - Променлива Надолу за Навалување на столбот.Максимална Тежина Капацитет : 165 lbs.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.Компатибилен со Westinghouse WE42 UX3200 42" инчен 4 K UHD HDTV ТВ/Телевизија.овој Ултра-Тенок Прилагодливи Агол Црн Ѕид Заградата го става на задниот дел од ТВ уредот само 1.81" од ѕидот кога монтажа на рацете се паралелни на ѕидот.Овој Ѕид го поддржува повеќето* 37" до 63" рамни панел екрани и lcd/плазма Телевизори.Таа поддржува до 165 lbs и е опремен со вграден-во израмнување меур.Оваа планината е совршен за boardrooms, digital signage, или дома театри.Нејзината едноставна за изедначување на платите и уникатни ѕид плоча може да се монтира на различни ѕидни конструкции, вклучувајќи дрво studs или бетон.Овој ѕид го поддржува VESA монтажа на обрасци до 810 x 410. Тоа е изградена на зајакнато челик со трајно отпорен на гребење Црн финиш.Исто така, вклучени се сите монтажа хардвер и едноставно да се следат инструкциите за инсталација. *Монтажа дупки на телевизија треба да се 31.75" или помалку за разлика хоризонтално & 16.125" или помалку за разлика вертикално.

За производот

Слични предлози