• Ново
Аниме цртан филм Hatsune Miku Постелнина, Прекривки Покритие за Тинејџери 3D Дигитално Печатење Постелнина 3 Парчиња Постелнина Девојки и Момчиња Поставите Прекривки Ма?

Аниме цртан филм Hatsune Miku Постелнина, Прекривки Покритие за Тинејџери 3D Дигитално Печатење Постелнина 3 Парчиња Постелнина

DEN 273.60
Износ
Во продавницата.

ОДЛИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА : Висок квалитет на ткаенина изработка, добро конец за шиење, голема количина, скриен патент, лесно да го вметнете и отстранете ја прекривки.Материјал : лесни полиестер влакна ткаенини, крајната удобност, breathability, не е лесно да избледи и обезбедува добра рака чувство.Така ќе може да спие, топла и совршена.Големина Водич : Твин-168x228cm/66.14x89.76",Целосна 200x228cm/78.74x89.76",Кралицата-228x228cm/89.76x89.76".Изработка : Двоен игла рабови се потрајни од други прекривки ги опфаќа.Моделот е јасна и услуга животот е долга.Карактеристики : бојата на моделот користи модерен материјал боја технологија.Оваа технологија користи три-фаза на процесот каде што бојата е да се примени, која е лесно да се чисти и да не се деформира или исчезнат.Близнаци Големина : ( 1 прекривки маска, 1 навлаки) Прекривки ги Покрие : 168x200cm Перница Шамс : 50x75cm Полна Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки) Прекривки ги Покрие : 200x228cm Перница Шамс : 50x75cm Кралицата Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки) Прекривки ги Покрие : 228x228cm Перница Шамс : 50x75cm Цар Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки) Прекривки ги Покрие : 264x228cm Перница Шамс : 50x75cm.

За производот

Слични предлози