• Ново
Tgoon Деца Дигитален фото апарат, Камера и Водоотпорен HD IPS Екран 2 Инчен за Споделување Слика за Дете за Живот Рекорд(Сина)

Tgoon Деца Дигитален фото апарат, Камера и Водоотпорен HD IPS Екран 2 Инчен за Споделување Слика за Дете за Живот Рекорд(Сина)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

2 инчен HD IPS екран, MP3 и MP4, и светло копче за функција.Симпатична дизајн, лесно да се одржи, водоотпорен, dustproof, и капка отпор, дозволете им на децата да уживаат во летна фотографија.IP68 водоотпорен, пливање, нуркањето и плажите се повеќе да се забавуваат. 8 MP и 6 X дигитален зум, повеќе филтер ефекти, да се земе интересна и возбудлива фотографии.Поддршка фото снимање на видео снимање и репродукција, Изградена-во литиум батерија 1000m AH, трајни и долг животен век. 1. 8 MP и 6 X дигитален зум, повеќе филтер ефекти, да се земе интересна и возбудлива фотографии.2. 2 инчен HD IPS екран, MP3 и MP4, и светло копче за функција.3. Симпатична дизајн, лесно да се одржи, водоотпорен, dustproof, и капка отпор, дозволете им на децата да уживаат во летна фотографија.4. Поддршка фото снимање на видео снимање и репродукција, Изградена-во литиум батерија 1000m AH, трајни и долг животен век.5. IP68 водоотпорен, пливање, нуркањето и плажите се повеќе да се забавуваат.6. Нека деца ги преземе своите сопствени слики и ја користат својата имагинација.Роденден/одмор подарок или совршен подарок за учење фотографија.

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Children Camera
Material:
Plastic + Metal
Optional Color:
Blue, Yellow, Pink
CAM Sensor:
Aptina AR0330
Display Screen:
2.0 Inch IPS HD Screen
Camera Memory:
64+64M
MP3:
Support
MP4:
Support
Bluetooth:
Support
Storage:
Micro Memory Card(Maximum Support 32GB)
Video Resolution:
720P (1280*720) 30fps
Photo Resolution:
Image 5MP/3MP/2MP/VGA
Waterproof Grade:
IP68, Bare Machine Waterproof Grade
Flashlight:
Outdoor Flashlight Lighting
Data Connection:
USB 2.0
Battery:
1000 mAh Lithium Battery
Charging Time:
About 2 Hours
Photo Function:
Normal Shooting, Continuous Shooting, Delayed Shooting, Flash Lamp, etc.
Video Recording Function:
Normal Video Recording, Flash Lamp, etc.
Digital Zoom:
6X 
Size:
Approx. 91.9x59.8x31mm/3.62x2.35x1.22inch
Package List:
1 x Children Camera :
1 x Manual :
1 x Storage Bag :
1 x Strap :
1 x USB Cable :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Слични предлози