• Ново
Индикатор За Продолжување Род, Продолжување На Матични Род М2.5 Навој Дијаметар Силна Применливост за Dial Мерач(L15mm)

Индикатор За Продолжување Род, Продолжување На Матични Род М2.5 Навој Дијаметар Силна Применливост за Dial Мерач(L15mm)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Производот усвојува стандардна тема и има силна применливост.Дијаметарот на прачка е 5 mm.Производот е погоден за dial мерач (ве молиме да обрнете внимание на големината треба при купувањето).На навој дијаметар на производот М2.5. Парична казна изработка, јасно тема.Карактеристика : навој дијаметар на производот М2.5. Дијаметарот на прачка е 5 mm.Производот усвојува стандардна тема и има силна применливост.Производот е погоден за dial мерач (ве молиме да обрнете внимание на големината треба при купувањето).Парична казна изработка, јасно тема.Спецификација : Навој дијаметар : М2.5 Rod дијаметар : 5mm Length : 6mm/0.24 во; 10мм /0.39 in; 15mm/0.59 во; 20mm / 0.79 во; 25мм/0.98 во; 30мм/ 1.18 во (Изборен)Пакет листа : 1 * Dial Индикатор за Продолжување Rod Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

За производот

Thread diameter:
M2.5
Rod diameter:
5mm
Length:
6mm/0.24in; 10mm /0.39in; 15mm/0.59in; 20mm / 0.79in; 25mm/0.98in; 30mm/ 1.18in (Optional)
Package list:
1 * Dial Indicator Extension Rod :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Слични предлози