• Ново
Vbestlife AV Мулти Надвор да Компонента Видео/Аудио Кабел се Користи за Playstation PS3, PS2

Vbestlife AV Мулти Надвор да Компонента Видео/Аудио Кабел се Користи за Playstation PS3, PS2

DEN 1156.80
Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.Спецификација : Тип : Аудио/Видео Кабел Должина : 181cm / 71.26 инчен Пакет Тежина : 120g Количина : 1pc Опрема : За Sony Playstation PS2/PS3 Пакет се вклучени : 1 x Аудио/Видео Кабел.

За производот

Слични предлози