• Ново
Passat 6Kinds Злато/Сребрена Гроздобер Булчински Косата со Чешел за Свадба Кристално Сребро Свадба Коса Парчиња Пратилки Подароци P002

Passat 6Kinds Злато/Сребрена Гроздобер Булчински Косата со Чешел за Свадба Кристално Сребро Свадба Коса Парчиња Пратилки

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ★100% рачно изработени косата со чешел за свадба партија,вечер и кои било други специјални прилики. ★Сребрена Боја,Како И Оригиналните Слики Прикажани.Боја : Сребро;.Лесно да се носат и да остане стабилен.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На свадба стил за секоја свадба тема.Совршен свадба коса чешел за невести или пратилки.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Нежен е единствениот начин да се опише овие свадба headbands. ★Свадба е незаборавен момент за секоја жена.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Здрав и искра коса клип за updos.прилагодлива големина за жени и девојки.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Свадба headpieces за невестата и пратилки се направени од Rhinestones и Чешел. ★Булчински чешел косата околу големина : 2.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

За производот

Слични предлози