• Ново
КООРДИНАТОР Colaxi Покрие Плочи Леќа Хауба, Летало Замена на Делови ,Моторни Покрие Пред Објективот Заштитник за DJI Mavic 2Pro ,Додатоци Камера Фото Објективот Капи

КООРДИНАТОР Colaxi Покрие Плочи Леќа Хауба, Летало Замена на Делови ,Моторни Покрие Пред Објективот Заштитник за DJI Mavic

DEN 215.28
Износ
Во продавницата.

Одговара на gimbal леќа добро .Постои простор во средината, дека не ќе може директно да контакт леќи.Одговара на gimbal леќа добро .Постои простор во средината, дека не ќе може директно да контакт леќи.Поправка делови, се користи за случајна штета замена, долг животен век.Направени од високо-квалитет platsic материјали, сигурен и издржлив;.Ефикасно да се заштити gimbal камерата за да се спречи прашина и странски објекти од гребење на леќите.Лесно да се инсталира .Мини големина и компактен да се носат.Тоа ќе не spand премногу простор за складирање тоа.Опис : - Ефикасно да се заштити gimbal камерата за да се спречи прашина и странски објекти од гребење на леќите. - Одговара на gimbal леќа добро .Постои простор во средината, дека не ќе може директно да контакт леќи. - Лесно да се инсталира .Мини големина и компактен да се носат.Тоа ќе не spand премногу простор за складирање тоа . - Направен од високо-квалитет platsic материјали, сигурен и издржлив; - Поправка делови, се користи за случајна штета замена, долг животен век.Големина На Табела : 7.6x2.5x3cm/2.99x0.98x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Покрие Plate Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

За производот

Слични предлози