• Ново
WSNYY Мобилен Телефон Носителот Автомобил Телефон Носителот,360 степени Прилагодливи Универзален Телефон Носителот,GPS Hands-Free Носителот, Max 6.5 паметен Телефон,Универзал

WSNYY Мобилен Телефон Носителот Автомобил Телефон Носителот,360 степени Прилагодливи Универзален Телефон Носителот,GPS

DEN 456.48
Износ
Во продавницата.

Универзална и рачни мобилен телефон носителот на Оваа рачни 360-степен слободно ротирање на гравитацијата автомобил држач е погоден за хоризонтална пропустливи тип отвори во автомобили.Ќе ни биде мило да те видам повторно!Ако сте задоволни со телефонот држачот за мажи, жени, момчиња, девојки, автомобил отвори, ве молиме оставете коментар!Вашиот телефон не ќе падне!.Пропустливи мобилен телефон clip-за држач за автомобил отвори, направен од високо-квалитет на метал и пластика, ABS, гарантира дека вашиот уред не ќе падне додека возите.Автомобил телефон носителот ,360 степени прилагодливи универзален телефон носителот, ,GPS hands-free носителот, max 6.Најдобар автомобил гравитацијата телефон држачот.5" паметен телефон,Универзален држач за автомобил отвори.Мобилен телефон за во автомобил за внатрешни додатоци се погодни за мажите и жените, момчињата и девојчињата, возачи, и ќе биде одличен подарок за вашето момче или девојка.Со овој алуминиум phone држач за отворите за вентилација, лесно можете да одговорите на повиците, да слушате музика и да се движите додека возите.Црна 360-степен слободно ротирање автомобил протезата со клип-на пропустливи заградата.Можете лесно да го инсталирате во заградата на канал или да го отстраните-ова го прави на црна магнетни мобилен телефон за во автомобил носителот на преносни и удобен.Уредот компатибилност (општо компатибилност) : Apple i Phone 12, 11 Про, Xs Max, Xr, 8/8 плус, 7/7 плус, 6s/6s плус, 6/6 плус, 5/5В/5 S i Pad |Samsung Галакси S20+/S10/S7 edge/S6 /Белешка 20, Забелешка 10 |Google Nexus LG |Meizu|Huawei Oneplus и други паметни телефони, мали таблети, GPS или други уреди до 6,5 inchesbenefit : вентилација clip Lossless signalcommon Gravity fixation Package се Вклучени : Црна мобилен телефон за во автомобил пропустливи заградата x 1 пакет.

За производот

Слични предлози