• Ново
Froiny 100pcs/кутија Шарени Gourd Pin Безбедност Кратуна Иглички Сијалица Pin Мушка Игла Игли за Занает Шиење Плетење Бод Носител(Случаен Боја)

Froiny 100pcs/кутија Шарени Gourd Pin Безбедност Кратуна Иглички Сијалица Pin Мушка Игла Игли за Занает Шиење Плетење Бод

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Electroplating користење на напредни животната средина натопи слој метод, изработка на бои во повеќе колоритни и униформа.Ова е најновата gourd форма за безбедност на метал клипови.Лесен за употреба и лесно да се отстрани.Добар за обележување, лоцирање и тагирање и, исто така, убаво за DIY и занает проекти.Во голема мера ги зачувува простор за вас.Спецификација : Боја : Random Item Тип : Безбедност Pins Material : Железо, Copper Size : Жица со дијаметар од 0.7 мм/0.02 инчен, должина 21mm/0.82 инчен, ширина 9.5 mm/0.37 инчен, раководител ширина 5mm/0.19 инч.Пакет се вклучени : 100pcs X Gourd Форма за Безбедност на Метал Clips Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. !2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

За производот

Color:
Random
Item Type:
Safety Pins
Material:
Iron, Copper
Size:
Wire diameter 0.7mm/0.02inch, length 21mm/0.82inch, width 9.5mm/0.37inch, head width 5mm/0.19inch.
Package included:
100pcs X Gourd Shape Safety Metal Clips :
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color which is showed on the pictures. ! :
2. Please forgive 1-3cm measuring deviation due to manual measurement :

Слични предлози