• Ново
Peephole Врата, Електронски Врата Гледачот 3.5 во 2MP Цинк Легура Движење Откривање Висок Капацитет на Батеријата за Дома Отворено Безбедност(црна)

Peephole Врата, Електронски Врата Гледачот 3.5 во 2MP Цинк Легура Движење Откривање Висок Капацитет на Батеријата за Дома

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Анти Кражба Дизајн : На peephole гледачот има 3.5 во HD дисплеј, е направен од високо‑квалитет цинк легура материјал, и анти‑кражба дизајн е многу лесен и практичен.Лесен за Користење : Со high‑definition видео во реално време гледање, старите лица и малите деца може да се види она што се случува на влезната врата, без потреба за Интернет или паметни телефони.Движење Откривање и Ноќ Визија : Инфрацрвен ноќ визија, со висока моќ инфраред се пополни светлината, за да обезбеди дека посетителите може да се јасно да се види дури и во темната ноќ.Вратата Камера : Користете врата камера која изгледа како мачка око за да го видите со еден клуч да се заштити приватноста.Кога посетители доаѓаат, дигитални врата ќе и се земе слики и да ги чува.Можете да ги видите подоцна.Посетителот Снимање : Поддршка посетител снимање, автоматски фото и чување, како и поддршка за посетител видео порака, така што ќе може да се види во секое време, насекаде.

За производот

Слични предлози