• Ново
menolana 10pcs Плетење Loom Кука Поставите Капчиња Кука Plasitc

menolana 10pcs Плетење Loom Кука Поставите Капчиња Кука Plasitc

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одлично за занаети и шиење плетење везана проекти, итн.Убаво плетење loom игли со мазна завршница, со пластична рачка за плетење на пригоден начин.Издржлив и лесен за употреба.Голем тапи очи,лесно и безбедно да се користи.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Издржлив и лесен за употреба - Големи тапи очи,лесно и безбедно за употреба - Убаво плетење loom игли со мазна завршница, со пластична рачка за плетење погодно - Одлично за занаети и шиење плетење везана проекти, итн.Спецификација : - Материјал : Метал, Пластика - Капчиња Кука Должина : Околу. 122mm / 4.8 инчен - Пластични Игли Должина 14.6 cm/5.75 инчен; 8.7 cm/3.42 инчен; 6.7 cm/2.63 inch Package Вклучува : 1 Парче Плетење Loom Hook9 Парчиња Пластични Needles Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

За производот

Слични предлози