• Ново
GINMINO Ѕид Кука 13.5 lb (макс) Бања Куки за Бесење на Обновливи Лесна Куки, Вода и Масло Отпорни, Бања Складирање Кујна Куки за Бесење Крпи 20 Пакет

GINMINO Ѕид Кука 13.5 lb (макс) Бања Куки за Бесење на Обновливи Лесна Куки, Вода и Масло Отпорни, Бања Складирање Кујна

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

Тоа исто така може да се користи како рачка на врати и прозорци, од Нерѓосувачки челик материјал и има извонредни предности за бесење облека и капи, џогерите, кујнски прибор, итн. [Лесен за употреба]-Лесно да се залепи и да се , само лепило куки отстранување нема да го оштети вашиот ѕид, не ноктите и дупчење се потребни.

За производот

Слични предлози