• Ново
Супер Крила - 3-во-1 да се Изгради Тоа Пријатели | Playset | специјално Издание Изгради-Тоа Donnie Играчка Слика

Супер Крила - 3-во-1 да се Изгради Тоа Пријатели | Playset | специјално Издание Изгради-Тоа Donnie Играчка Слика

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3-во-1 се Игра.Кран се Протега и Pivots.Snap-На Депонија Камион.Цемент Миксер Се Врти.Простор за 3 Трансформирај-a-Ботови Бројки за да Застане На.Ако ви треба екипажот со талент за изградба и креирање на нешта, Donnie тимот е влог не е!Овој нов да се Изгради-Тоа Пријатели playset доаѓа од цела нова сезона 3 на Супер Крилја ТВ шоу.Реми, тешки-должност изградба експерт, има 3-во-1 трансформација, вклучувајќи цемент миксер, кран, и депонија камион!Со простор за другите членови во Donnie тим и голема конструкција на ноктот, можете да reenact вашиот омилен мисии од шоу со Donnie и неговиот Изгради-Тоа Пријатели!Playset вклучува 1 специјалното издание Изгради-Тоа Donnie кој може да се трансформира од авион за да бот.Игра со другите Супер Крилја™ херои за дополнителна забава и авантура (секој се продава одделно)!Нема батерии што се бара.Возрасти 3+.Ако ви треба екипажот со талент за изградба и креирање на нешта, Donnies тим е влог не е!Овој нов да се Изгради-Тоа Пријатели playset доаѓа од цела нова сезона 3 на Супер Крилја ТВ шоу.Реми, тешки-должност изградба експерт, има 3-во-1 трансформација, вклучувајќи цемент миксер, кран, и депонија камион!.

За производот

Слични предлози