• Ново
ИНДУСТРИСКИ MRO 5335NIEHBA0BF NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 5335NIEHBA0BF NSMP-ОЕМ

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ACTUATOR, 18-24 VDC.

За производот

Слични предлози