• Ново
DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Лево Десната Страна во Задниот Видите Rearview Загрева Огледало Стакло,за Мерцедес Benz S-Класа W220 1998-2002

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Лево Десната Страна во Задниот Видите Rearview Загрева Огледало Стакло,за

DEN 1869.36
Износ
Во продавницата.

★ Материјал : Користете топлина-отпорни стакло, огледало стакло изработени од АБС база и УВ слој, автомобилот rearview огледало стакло изработени на овој композитен материјал беше прецизност тестирани и има висока прецизност и набитост, Трајни, силна отпорност и стабилни перформанси. ★ Исклучителна површината дизајн : Нашиот автомобил rearview огледало замена стакло прифаќа одлични производна технологија, но, исто така, специјално дизајнирани за ретровизорите, мазната површина на леќата може да совршено се вклопуваат со контура на возилото, структурата е стабилна, а максималната Сила и издржливост. ★ Одлични перформанси : Нашата задни-view огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може да се направи задниот дел на возилото-видете јасно, отвори полето на визија, и може точно да се измери растојанието на други предмети за време на одржување на изборите, бидејќи тоа им помага да се прошири на возачот поле на визија. ★ Строги производство стандарди : дизајнирани според оригиналното возило податоци, строги фабрика за контрола на квалитетот, фабричките стандарди се направи инсталација или расклопување повеќе пригоден, може директно да го замени стариот стандарди или оштетени стандарди!. ★ Answer : ___________________________ Note : Како секоја земја има различни модели, модели кои ги нудиме се за повикување само, ве Молиме потврдете дали вашиот модел и производство година се во согласност со нашите опис.

За производот

Слични предлози