• Ново
mihealpet 3pcs Милениче Хранење Piller Мека Совет за Најдобра здравствена Нега Фидер Пијат Фидер Мали Животни Пилула Пиштол Стрелач Куче Куче Маче

mihealpet 3pcs Милениче Хранење Piller Мека Совет за Најдобра здравствена Нега Фидер Пијат Фидер Мали Животни Пилула Пиштол

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Удобно лесен и брз начин да се администрира соодветна доза на вашите миленици лекови или хранење потреби.погоден за puppies, мачиња, и хранење бебе животни кои се уште не почнале да се јадат на своите.Лесен начин да им помогне на хранење формула вода и лекови, со класичен мека гума совети направени за удобност за да се избегне ризикот од повреда.Доаѓа со два teats која може да се sterilized, изработени од мека.Силикони, совршен за администрирање лекови за болните милениче или нега бебе животни.Перат и еднократно хранење и пилула шприц е направен од тешки полистирен за издржливост и долгата употреба.Водата може да се извлечат со хранење шприц за да помогне во голтање, еден крајот на силиконски цевка е поделена да се одржи таблети/таблети.Дали сте загрижени за гризе раката кога се даваат лекарства на вашето домашно милениче.Овој внесувач ќе биде брз и лесен начин да се администрира соодветна доза или брз и лесен начин да се хранат вашиот љубовен домашни миленици.совршено контролирана исхраната за кучиња, мачки и други животни, може да се користи за хранење на бебето животни кои не можат да се хранат себе.лесен за употреба за пилула и лекови за вашиот болни домашни миленици.

За производот

Слични предлози