• Ново
JHion Мулти Функција Медицинска Перница Породилно U-Облик на Доењето Перница Памук Хранење Половината Поддршка Перница,Најдобар Помошник за Мајки Доилки Синиот Кит

JHion Мулти Функција Медицинска Перница Породилно U-Облик на Доењето Перница Памук Хранење Половината Поддршка Перница,Најдобар

DEN 767.76
Износ
Во продавницата.

Памук.Здрава и Супер меки Дизајн, Со новороденче во предвид, оваа медицинска перница е дизајнирана од мека, бебе безбедно ткаенина дека не е лошо напишан како и други лизга покрива.Повеќенаменски : Нега перница е исклучиво наменета за мама и бебе во Доењето, Шише Хранење, и Propping итн.Иако тоа е повеќенаменски и може да биде користен во разновидни начини.Тоа е само одлична за употреба во домот, исто така, погодно за патување.Можете да го користите на подот за поддршка на вашето дете, како што тие учат да седат исправено или го носат околу вашата куќа за соодветна медицинска поддршка.Монтажни главата поддршка : Медицинска перница доаѓа со бонус главата позиционер да им помогне на вашето бебе се во совршена положба.Безбедно и Перат : Отстранлив капак, што го прави лесно да се мијат и одржување.Безбедност Дизајн-Нашите високо квалитетни патент е покриен, така што без разлика на која страна од медицинска перница го користите вашиот бебешка кожа никогаш не се допира со патент.Боја : Сина Кит.

За производот

Слични предлози