• Ново
ПОЧЕКАЈТЕ ЛЕТААТ Керамика 14 OZ Лубеницата Чаша, со Лажица со Чинијата за Љубителите на Децата Подароци за Кафе Млеко Прекрасна Појадок Кригла

ПОЧЕКАЈТЕ ЛЕТААТ Керамика 14 OZ Лубеницата Чаша, со Лажица со Чинијата за Љубителите на Децата Подароци за Кафе Млеко Прекрасна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : керамика.Карактеристики : кригла со лубеница форма, избрани чинии, избрани лажица и прекрасна шема е шик дизајн.Тоа е одлично за деца, ученици, убави девојки.Напомена : чаша со избрани чинијата и една лажица е поставена.Димензии : Висина : 3.1 инчи, со Дијаметар : 4.3 инчи, Капацитет : 14 унци. ??5???.

За производот

Слични предлози