• Ново
Ckuakiwu Поли Помине Гел за полнење,на доградба на Акрилни Нокти Течност со Ноктите Совети Клип Молив за на доградба на Акрилни Нокти Продолжување Сина Применуваат Дек

Ckuakiwu Поли Помине Гел за полнење,на доградба на Акрилни Нокти Течност со Ноктите Совети Клип Молив за на доградба на

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Поли помине гел користи нашите лизга решение, а на површината се повеќе се изедначи по УВ LED светилка лекување, имајте светла боја на оригиналниот поли помине гел и одржување на повеќе цврсто на ноктите.Оваа Течност се Лизга Решение може да се користи не само во ПОЛИ Помине ГЕЛ моделирање, но исто така и во отстранување на ноктите површината маснотии, чистење фототерапија пенкало.Кога го користите овој Ноктите Течни Лизга Решение, лепак е мазна, лесна за обликување и никогаш не се држи до пенкало.Ноктите комплет ќе нежно се отстрани лак, отстранување на постоечкиот лепак од ноктите на гел гел лак лекување на светлина и чистење unconsolidated помине гел или лак.Поли Продолжување Гел решава проблемите на пен лепење, белење и меурчиња предизвикана од користење на други производи на поли помине гел на пазарот.Боја : Сина.

За производот

Слични предлози