• Ново
Стил Фактор Работ Бустер Силна Одржи Стил Гел, 16.9 Унца (Шеќер Диња)

Стил Фактор Работ Бустер Силна Одржи Стил Гел, 16.9 Унца (Шеќер Диња)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Силна Задржете.Алкохол Слободни.Семејство Големина.Стил природна коса може да биде незгодно, па тоа им помага да имаат предност.На РАБОТ БУСТЕР Силна Одржи Стил Гел може да се применува сува или влажна коса, па можете да го користите секој ден за буквално секој поглед.Едноставно бришење мала количина на стил гел помеѓу вашите раце и да се шири рамномерно низ вашата коса, таргетирање на места каде што треба најмногу се одржи.Овој алкохол-слободен формула е достапен во различни мириси.Без разлика што мирис можете да изберете, на изглед е иста – висок сјај со силна задржете.Природни Camelia Sinensis семе на нафта се испорачува текстура сјај кој трае во текот на целиот ден и им помага на јадев здрава коса во процесот.

За производот

Слични предлози