• Ново
Ручек Торба Изолирани Lunchbox Чанта Tote Кеси за Обновливи Ладилник Контејнери Организатор Отворено Училиште за Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Деца (Црна Sunflowers)

Ручек Торба Изолирани Lunchbox Чанта Tote Кеси за Обновливи Ладилник Контејнери Организатор Отворено Училиште за Жени,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Мазна и издржливи. ◆Прилагодите Печати : Уникатен напредни персонализација на технологија нè прави да се печати она што го сакате во високо-квалитетни производи за меморија.На патент затворање, го прави полесно да пристапите до вашиот оброк preps. ◆Одговара за Возрасни и Деца : Тоа е вашиот најдобар избор за чување на храна, пијалаци, овошје и други грицки за децата кои одат на училиште или жени ќе канцеларија.Издржливи поместена се справи.И ние се обидуваме се потрудиме да дизајн нашите производи со варијација на модели за да се задоволат клиент потреби.Голем капацитет, доволно простор за вашиот оброк и овошје.Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.◆Подобра Изолација: Доаѓаат со висок квалитет на алуминиум филм внатрешни работи и патент затворање за долгорочна изолација до 5 часа за да се задржи вашата храна, пијалаци и топли и свежи.Внатрешниот:5mm ЈП Пена Поставата &PEVA Изолација. ◆ГАРАНЦИЈА : Ние се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра услуга и не бидете тажни ако не можете да го најдете она што ви се допаѓа, А НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА ШТО го САКАТЕ КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.

За производот

Слични предлози