• Ново
Животно Крава Печати Табличка Рамка Бела Црна Дамка Алуминиум Метал Автомобил Покритие Ознака за Носител со 4 Дупки и Завртки Прилагодено Рамки 12 x 6 Инчи за НАС Кан?

Животно Крава Печати Табличка Рамка Бела Црна Дамка Алуминиум Метал Автомобил Покритие Ознака за Носител со 4 Дупки и Завртки

DEN 1680.00
Износ
Во продавницата.

【Материјал】На табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кој е издржлив за долготрајна употреба. 【Големина】На табличка рамка мерки за 12" x 6" , кој одговара на повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Уникатен Дизајн】Нашите табличка рамка со крава печати дизајн е уникатен и стилски, со што ќе се привлечат сите внимание. 【Пакет се Вклучени】1 x табличка рамка(вклучувајќи завртки). 【По продажба на Услуги】Ако сте незадоволни со нашите табличка рамка, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Добредојдовте Тука!Дали сте во потрага за еден модерен начин да се покаже исклучите вашиот сопствен автомобил додатоци?Нашите табличка рамки со крава печати дизајн ќе биде вашиот најдобар избор, што може да се фати други " очи секаде каде што ќе се вози. ✦Крава Печати Автомобил Додаток Изработени од високо квалитетни алуминиумски лим.Мерки 12" X 6", кој одговара на секој автомобили' регистарски таблички во U. S. и Канада.Сет од заврши завртки е вклучена, кој е лесно да се инсталира и не бара посебни алатки. ✦Внимание ве Молам Нашите табличка рамка се продаваат Поединечно.Сега да го додадете во количката и да започнете вашето патување! Ви благодариме за посетата на нашата продавница, да имаат убаво време за шопинг! .

За производот

Слични предлози