• Ново
Ruyang Бебе Момчиња Девојчиња Две Парче Snowsuit, Деца Зима Маскирани Puffer Надолу Јакна Грб со Ски Лигавче Панталони

Ruyang Бебе Момчиња Девојчиња Две Парче Snowsuit, Деца Зима Маскирани Puffer Надолу Јакна Грб со Ски Лигавче Панталони

DEN 1487.76
Износ
Во продавницата.

4"★★Должина : 48cm/18.Анти-навремено и удобен за целодневно носење.0"★★Должина : 54cm/21.Рака Мие Само.Rayon и Spandex ткаенина што го прави повеќе удобен против кожата.9"★★Големина на : 3-4 Години★★Етикета Големина : 120★★Биста : 64 CM/25. ★★Нормално време на испорака - 8-20 Дена ГОЛЕМИНА NOTE-за Да ја изберете вистинската големина, погледнете го нашиот последен сликата погоре за да ја одберете големината која ви одговара најдобро.Не кајгана,Висат Линија или Сува.Високо квалитетен материјал.

За производот

Слични предлози