• Ново
SENGTERM Сатен Хаубата за Жените,Свила Спиење Капа Сатен Главата Обвива за Кадрава Коса Нега

SENGTERM Сатен Хаубата за Жените,Свила Спиење Капа Сатен Главата Обвива за Кадрава Коса Нега

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ПАТЕНТ : Нашата сатен коса bonnets со две уникатен дизајн мека еластична бенд,и има два ремени за да ја прилагодите главата големина за удобно носење.Можете да ја прилагодите капа за да вашето ниво на удобност,Ако се чувствувате тоа лабава, ве молиме вратоврска ремени построги.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Двоен Слој, лесни и дише, да нема оптоварување на вашиот шеф, можете да го користите за долго време.Печати на враќање превозот етикета.Со свила коса заврши обезбедува вашиот кадрава коса изгледа одлично и останува заштитена!.Дијаметарот на овој сатен спиење капа е за 32 cm/ 13 инчи.ПРЕМИУМ САТЕН МАТЕРИЈАЛИ : Спиење Капаците се направени од Свилен Сатен, со мазна површина, одлична ткаенина е особено кожата-пријателски, меки и удобни.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одлична за одржување на природната коса, плетенки, ткае, ролки, косата стеги, долга коса, и горе-dos.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ОДЛИЧНИ ЗА ВАШАТА КОСА : ја намалува frizzy хаос и губење на триење при спиење во текот на ноќта.ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ : Свилата Ноќ Хаубата со Прилагодливи Панделки се наменети за повеќето просечниот возрасен со големина на главата.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.без разлика колку е дебел на вашата коса.Покрај тоа, континуирано за одржување на вашата коса стил свеж изглед кога ќе миење на лицето,кожа-се грижат,шминка и чистење на куќата.

За производот

Слични предлози