• Ново
LWKBE Мултифункционален Медицинска Перница за Близнаците, Доењето Перница за Бремени Жени, Машина Перат Памучна Ткаенина Близнак Поддршка Перница,Сива

LWKBE Мултифункционален Медицинска Перница за Близнаците, Доењето Перница за Бремени Жени, Машина Перат Памучна Ткаенина

DEN 3119.76
Износ
Во продавницата.

Памук.Новиот 6 во 1 Близнак Поддршка и Хранење Перница!.Мулти-функција за употреба : Тоа може да послужи како Пре-Натални бремени перница,Постнаталната нега перница,перница за спиење и нога подлога.Неверојатни назад поддршка за нега 2 бебиња на едно време : Нашите старечки перница обезбедува вашиот оружје и назад олеснување со кревање на вашето бебе да се повеќе ергономски позиција кога доењето или шише хранење.Удобноста бремена мајка ми-да-биде на спиење со поддршка на главата,вратот,стомакот и нозете.Лесен За Чистење : Особено за зафатен мајки, ова породилно бебе хранење перница случај е машина перат.Едноставно, поп и тоа во миење во нежна циклус и тоа ќе биде исто толку добра како и нова.Бебе Подарок : Нов дизајн е одлична за било близнаци, што го прави овој најдобрите бебе туш подарок за момчиња или девојчиња.Боја : Сива.

За производот

Слични предлози