• Ново
TechniFit PG1/2-3/8, Притисни-за-Поврзете Фитинг, Унија Директно Редуктор, 1/2 x 3/8 Цевка, Pbt Смола (Пакување од 5)

TechniFit PG1/2-3/8, Притисни-за-Поврзете Фитинг, Унија Директно Редуктор, 1/2 x 3/8 Цевка, Pbt Смола (Пакување од 5)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 2.9 cms (L) x 7.8 cms (W) x 14.9 cms (H).Тип На Производ : Цевка Цевка Монтирање.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Јужна Кореја.Смола Серија притисни-за-поврзете фитинзи од АТП се обезбеди на корисниците со еден лесен метод на поврзување на цевки.Безбедна конекција е направен со едноставно вметнување на крајот на цевки во фитинг.Techni Fit смола делови имаат работен притисок до 150psi, и може да се користи со компримиран воздух или инертен гас.Притисни-за-поврзете фитинзи овозможи побрз метод на конекција, кога во споредба со компресија вклучите или црево barb и менгеме конекции.

За производот

Слични предлози