• Ново
WILLOWDALE Мулти-Занает Ткаење Loom Големи Рамка 16.5 x 15.7 x 1.2 Дрвени Loom Tapestry Loom Креативни DIY Ткаење Уметност & Занаети за Деца, Почетници, Експерти

WILLOWDALE Мулти-Занает Ткаење Loom Големи Рамка 16.5 x 15.7 x 1.2 Дрвени Loom Tapestry Loom Креативни DIY Ткаење Уметност

DEN 887.76
Износ
Во продавницата.

【Исклучителна Изработка (2)Нема вдлабнатини на забите на греди; (3)не Можат да стојат на маса до ткаење. 2. Upgrate стил(1)Ткаење повеќе деликатна проектот со помал забот на теренот; (2)Со бразди на забите на греди, поправи темата подобро; (3)Користењето на прилагодливи поддршка рамки да се стои на маса.Ова е најдобриот подарок за ткаење почетници.Тоа може да ткаат таписерии, душеци, теписи, шалови, итн.Додадете дрвени стои уметност easel да се коло од рацете на, креативни, екран-бесплатни искуство.Децата може да се користи ткаење loom да се создаде ѕид hangings, кукла ќебиња, coasters, bookmarks (ознаки), малите чанти - каде вашата креативност ќе ве однесе.

За производот

Слични предлози