• Ново
Павле Себастијан ДИЗАЈН Парфем За Жени, Day & Night Мека Цветни Мириси Спреј, 3.4 оз

Павле Себастијан ДИЗАЈН Парфем За Жени, Day & Night Мека Цветни Мириси Спреј, 3.4 оз

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дизајн од Страна на Павле Себастијан е освежување, цветни, мека парфем.Овој софистициран парфем комбинира ориентални бела цветни за извонредно привлечна и величествен мирис ќе се чувствуваат моќни носи од денот и ноќта.Топ мирис белешки вклучува јасмин,ylang-ylang, gardenia.Произведени во САД.Дизајн Од Страна На Павле Себастијан За Жените.Парична Казна Parfum Спреј 3.4 Оз.

За производот

Слични предлози