• Ново
X-DREE 4.20 милиметри Кол 50mm Должина GCR15 Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Складирање Кутија(4.20 mm Diámetro 50mm Longitud GCR15 Medidor Calibrador де pasador де medición w Caja de almacenamiento

X-DREE 4.20 милиметри Кол 50mm Должина GCR15 Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Складирање Кутија(4.20 mm Diámetro

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Pin-Gage; Материјал : GCR15. Тежина : 9g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Толеранција : +/-0.001 mm; вкупна Должина : 50mm / 2".Боја : Сребро Тон; Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L)(Боја : Tono plateado; Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L).Дијаметар : 4.200 mm(Diámetro : 4.200 mm. 4.20 милиметри Кол 50mm Должина GCR15 Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Складирање Box Made на GCR15 материјал.Се користи за да се измери дупка големина, дупка далечина и жлебот ширина.Особено се применува за да се измери прецизно микро дупки и проверете PCB во електронски хардвер и индустрии.Опис на Spanish4.20mm Diámetro 50mm Longitud GCR15 Medidor Calibrador де pasador де medición w Caja de almacenamiento Nombre del producto : Pin-Gage; Материјал : GCR15 Peso : 9 g; Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento Tolerancia : +/- 0.001 mm; Longitud вкупно : 50mm / 2' 'Боја : Tono plateado; Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L) Diámetro : 4.200 mm.

За производот

Слични предлози