• Ново
INSIZE 2187-263 Прилагодливи Snap Gage, 9.84 -10.35

INSIZE 2187-263 Прилагодливи Snap Gage, 9.84 -10.35

DEN 22931.04
Износ
Во продавницата.

Се користи како оди/нема-оди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin.Паралелизам помеѓу совети и наковалната : опсег 0-1 носители.26 инчи.Опсег 1.26-3.50" : 157µin, опсег 3.50-11.81" : 197µin.Прилагодливи snap gage, 9.84-10.35".

За производот

Слични предлози