• Ново
BULYZER Мрежа Товар Нето Нето Hammock Покрив Врвот Пребивање Hammock за Jeep Wrangler YJ TJ JK JKU Л JLU JT 1987-2021 (Црна)

BULYZER Мрежа Товар Нето Нето Hammock Покрив Врвот Пребивање Hammock за Jeep Wrangler YJ TJ JK JKU Л JLU JT 1987-2021 (Црна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Специјално опремени,Мрежа Товар Нето Совршено се Вклопува За 1987-2021 Jeep Wrangler YJ, TJ,ЗАБ,Џ.К се Најде голема место и да уживате во слободен воздух & view во вашиот топ кревет по долго и се обидел возење.Со здрав еластична најлон мрежа состав, овој врвен квалитет товар нето ќе се одржи на товар безбедно во место, како и ќе се вози.Трајни и стабилни нето-ќе се спречи предмети.Hammock лесно да се инсталира на ролна барови со засилен кука и јамка лента, цврсто се држи до 220 Кг, не грижете се да падне надолу.Нема дополнителен хардвер или измена на вашиот автомобил е потребно.Ако не сте 100% задоволни со Мрежа Товар Нето едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, без прашања праша гаранција за парите назад со 12 месеци' гаранција.Функција : - Jeep Wrangler Додатоци - Карго Нето за Задржување на Предмети во Место - Жилав и Издржлив Материјал Отпорен на Кршење и Носат - Зајакнување на Шиење - Велкро Инсталација - На товар на нето-е мерење 61.5" x 19", одговара за Jeep Wrangler 1987-2021 YJ, TJ, Џ.К., JKU, Л, JLU, за Џип Гладијатор JT.

За производот

Слични предлози