• Ново
Биро Светилка за Студентите на Окото-се Грижат Dimmable LED Маса Светилка со Молив Носителот простор за Дете Момчиња Девојчиња Подарок, Свитлива Мала Батерија Биро Свет?

Биро Светилка за Студентите на Окото-се Грижат Dimmable LED Маса Светилка со Молив Носителот простор за Дете Момчиња Девојчиња

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Батерија & Заштеда на Енергија : Ова cordless маса светилка вградената батерија 1200m Ah и доаѓа со полнење преку USB кабел за податоци, безжична се искористи времето до 3-8 часа откако целосно наполнета.Ова доведе маса светилка светлина одговараат за долго време во читање, учење, работа.Чувајте ги вашите биро чиста и уредна.Флексибилни Маса Светилка со Складирање : Мека 360°bendable силикони gooseneck светилка може да се прилагоди на било која саканата висина и агол.Преносни биро светлина, може да се свитка лесно и носат со вас.

За производот

Слични предлози